Výstavy a virtuální kolekce - mojepaleta.cz

Výstavy a virtuální kolekce

V našem systému můžete vytvářet výstavy i tematické virtuální kolekce, cokoli Vás napadne... Ke všem akcím můžete přidat podrobný popis, fotografie i životopis autora, ale také pozvánky na komentované prohlídky, vernisáž či jiné doplňkové akce.

Máte další speciální požadavky? Vzhled výstavy Vám rádi na míru přizpůsobíme.

Svá díla můžete pro přehlednost třídit do kolekcí - třeba podle tématu, užitého stylu, nebo jiných kritérií. Portfolio bude přehledné a návštěvník webu se rychle zorientuje. Kolekce obrazů navíc snadno odešlete emailem svým příznivcům a milovníkům umění.

Tematické soubory uměleckých děl

Pokud se ve své tvorbě zaměřujete na více různých témat, nebo dokonce kombinujete různá umělecká vyjádření, budete potřebovat svá díla roztřídit do tematických kolekcí. Kolekce obrazů se automaticky zobrazí na Vašem webu, ale můžete na ně odkázat i ze sociálních sítí nebo je rozeslat emailem. Zájemci se pak přímo z emailu proklikem dostanou do detailu obrazu na Vašem webu a mohou Vás kontaktovat.

  • tematické kolekce obrazů
  • kolekce podle užitého uměleckého stylu, či materiálu
  • podle data či místa vzniku díla

Upozorněte na díla z kolekcí newsletterem

  • partnerům, zájemcům o umění
  • uměleckým institucím
Dejte o sobě vědět. Oslovte své příznivce, zájemce o umění i umělecké instituce. Součástí webu je newsletter pro emailový marketing, který přivede zájemce přímo na Váš web, kde Vás mohou kontaktovat a konkrétní díla poptat. Během pár minut tak dokážete oslovit stovky i tisíce kontaktů najednou. ​​Jistě Vás potěší i další výhody newsletteru, včetně připravených grafických šablon, které se designově ladí do stylu Vašeho webu.

Elegantní nabídky vážným zájemcům

Máte vážného zájemce? Vytvořte pro něj kolekci obrazů na míru a odešlete ji přímo z administrace emailem. Buďte si jisti, že klienta potěšíte, a to nejen individuální nabídkou, ale i příjemným vzhledem emailové odpovědi. Šablona emailu opět ctí Váš styl, barvy i logo Vašeho webu...

Vyzkoušet umělecký web