Po stopách českých umělců - mojepaleta.cz

Po stopách českých umělců

Věnujete se krajinomalbě?
Tvoříte sochy a objekty pro veřejný prostor?

Zapojte se do našeho projektu Po stopách českých umělců a přidejte svá díla na uměleckou mapu.

Představujeme krajinu očima umělců

Cílem projektu je představit zajímavá místa v krajině očima umělců. Malby zobrazujeme na umělecké mapě a ukazujeme, jak zajímavé a rozdílné mohou být pohledy na krajinu nebo architekturu. Díky spolupráci s galeriemi máme v některých lokalitách možnost srovnávat současnou tvorbu s díly starších malířů z depozitářů galerií. Krajinu i mnohá městská zákoutí tak můžeme nahlížet nejen z perspektivy různých uměleckých stylů a technik, ale i z hlediska času - jak vypadá krajina dnes a jak vypadala v minulosti na plátnech českých krajinářů...

w mapa2

Připravujeme tipy na umělecké výlety po krajině

V atraktivních lokalitách připravujeme turistické trasy - tipy na výlety, které návštěvníky provedou právě těmi místy, která Vás - umělce - zaujala natolik, že Vám byla inspirací. Umožní jim podívat se na svět trochu jiným pohledem a třeba i zažít to, co jste se snažili ve svém díle zachytit. Pomozte nám přiblížit tuto atmosféru fanouškům umění a prohloubit tak jejich zájem o Vaši práci. Budeme se snažit, abychom prostřednictvím emailů nebo sociálních sítí s Vašimi díly seznámili všechny, kdo se nebojí udělat po té naší krajině pár kroků.

Jak přidat svá díla na uměleckou mapu

Prohlédněte si, jak mohou turistické tipy třeba vypadat:

Umělecké portfolio zdarma

Pokud se zapojíte do našeho projektu Po stopách českých umělců a pomůžete nám rozšířit naši uměleckou mapu, získáte od nás jako poděkování krásné umělecké portfolio zdarma. Můžete jím třeba zajímavě vylepšit své webové stránky nebo jej využít jako svůj hlavní web.

Portfolio celé připravíme a doplníme do něj díla, která jste vybrali do mapy projektu. Vše si budete moci editovat, doplňovat a dál rozšiřovat.

Umělecké portfolio zdarma

Co portfolio umí a jak vypadá

... pokud se nevěnujete krajině a přesto se Vám naše portfolia líbí, napište nám. Je možné, že najdeme jinou formu spolupráce, v rámci které Vám portfolio nabídneme.

Děkujeme všem, kteří se už zapojili

Jsme nesmírně vděční za všechny kladné ohlasy projektu. Velice děkujeme všem umělcům i galeriím, kteří se do projektu zapojili, nebo se postupně zapojují. Pokud máte zájem do projektu přidat svá díla, a tím o nich dát i více vědět, napište nám. Galeriím rádi pomůžeme zpřístupnit depozitní díla veřejnosti - samozřejmě nejen krajiny, které do projektu rádi zařadíme.

Pokud Vy sami krajinu nemalujete, ale víte o někom, koho by projekt mohl zajímat, budeme moc rádi, když předáte informaci o projektu dál. Těšíme se na milá setkání a společnou práci.

Spolupracující umělci