Pro školy a studenty - mojepaleta.cz

Pro školy a studenty

Jedním z cílů našeho snažení je podpora mladých umělců. Víme velmi dobře, jak dlouhá a náročná cesta vede od prvních malířských začátků k prvním výstavám. Snadno se může stát, že se na té cestě někdo talentovaný zastaví, protože na okamžik ztratí motivaci a nadšení. A v takových chvílích je každá pochvala nebo uznání jako živá voda, která dodá odvahu a chuť pokračovat dále. A právě v tom webové stránky s výběrem těch nejlepších obrazů mohou pomoci.

Pro studenty

Každému studentu ZUŠ nebo SUPŠ, nabízíme náš systém po dobu studia zdarma.

Pro školy

Základem každé umělecké tvorby je samozřejmě především píle, alespoň trocha talentu a zkušení učitelé. Jen tak mohou vzniknout krásná umělecká díla. Ale myslíme si, že v dnešní době by se měl každý umělec také trochu zajímat o to, co se s uměleckým dílem děje poté a věnovat se i jejich správné digitální prezentaci.

Nabízíme pro Vaše www stránky vytvoření takových online galerií, které mohou vzniknout spoluprací studentů a učitelů. Studenti se v našem systému naučí nafotit svá díla, správně je popsat (pojmenovat) a přidat je k zadanému tématu. Učitel z jejich prací vybere ty, které si přeje zveřejnit v online galerii. Samozřejmě lze použít i klasický postup, kdy vše zařídí učitel nebo správce webu.

Vzhled online galerie přizpůsobíme vašim školním www stránkám, takže je bez obav můžete do svých stávajících stránek přidat. S podobnými integracemi máme bohaté zkušenosti a můžeme zaručit, že s nimi budou tvořit jeden celek.