Newsletter pro emailový marketing - mojepaleta.cz

Newsletter pro emailový marketing

Newsletter je pro umělce suverénně nejúčinnějším marketingovým nástrojem.
Víte, že k webu na Mojepaleta.cz dostanete newsletter zdarma? Neváhejte a vyzkoušejte si jej.

Newsletter s náhledy uměleckých děl

Příprava e-mailů je opravdu velmi jednoduchá, stačí napsat úvodní textík, přiřadit kolekci uměleckých děl a o všechno ostatní se už postará naše aplikace. Přátelský tón Vašim e-mailům dodá oslovení, automatický podpis i grafická podoba emailu v barvách Vašeho webu. Newsletter přivede zájemce přímo do detailů obrazů na Vašem webu, odkud Vás mohou kontaktovat nebo díla rovnou objednat.

Newsletter je propojen s webem, eviduje všechny zájemce, kteří o Vaše malby projeví zájem.

Grafické šablony e-mailů ladí s webem

Šablona je jako "košilka e-mailu". Přizpůsobí vzhled emailu Vašemu webu, doplní Vaše logo, kontakty i další obsah - třeba právě náhledy vybraných uměleckých děl. Několik emailových šablon máte od nás připravených v administraci. Pokud byste si ale přáli vytvořit vzhled emailu na míru, rádi pro Vás připravíme šablonu přesně podle Vašich požadavků.

A ještě malý bonus... Máte-li od nás webů více, email se vždy přizpůsobí tomu, který při přípravě newsletteru vyberete. Emailové kampaně tak můžete plánovat pro každý web zvlášť.

Jednoduchá příprava newsletteru

Newsletter s novinkami připravíte a odešlete během pár minut. Systém automaticky doplní náhledy Vámi vybraných děl a email elegantně "obalí" Vašimi barvami, logem a kontakty. Co zbývá? Přidat krátkou úvodní informaci a newsletter odeslat. Své čtenáře můžete třídit do skupin, můžete přidávat kontakty na partnery a umělecké instituce, vložit si kontakty z Outlooku či jiných zdrojů a další.

Statistiky a vyhodnocení kampaní

Nezapomínejte na zpětné zhodnocení Vašich newsletterů... Bez analýzy se nikdy nedozvíte, zda si někdo z oslovených díla prohlížel nebo poptal a případně kolik Vás to stálo. Je dobré se poučit, v čem při psaní newsletteru chybujete, nebo naopak které části e-mailu jsou nejvíce čtené.

Podrobnosti o odeslané kampani najdete přímo v administraci, podrobnější údaje pak ve statistikách Vašeho webu (využíváme Google Analytics). Dozvíte se například, přes které odkazy z newsletteru přišlo na Vaše stránky nejvíce lidí, co čtenáři hledali a zda některá z děl poptali...

mockyp design5

Vyzkoušet umělecký web