Online sbírky pro galerie - mojepaleta.cz

Online sbírky pro galerie

Pokud používáte pro evidenci sbírek registr umění či jiný systém (Promus, Demus, ...), díla předem do online sbírek naimportujeme, a pak zajistíme automatickou aktualizaci. Data můžeme nahrát i z více zdrojů. Vy pak budete informace už jen doplňovat a upravovat.

Co Vám nabízíme:

  • online katalog s Vašimi sbírkami
  • administraci pro editaci Vašich sbírek
  • integraci katalogu do Vašeho webu
  • počáteční import Vašich uměleckých děl z Promusu (případně z jiného zdroje)
  • modul pro prezentaci výstav (reálných i virtuálních)

Jak to celé funguje?

Protože systém běží na našich serverech, u Vás není potřeba nic instalovat. Přístup do administrace Vám zřídíme téměř obratem. Jádro systému průběžně modernizujeme, snažíme se, aby technologie našeho systému stále odpovídaly nejvyšším standardům. Tedy obrovskou výhodou pro Vás je, že Vám systém nikdy "nezestárne". Upgrade na vyšší verze Vám poskytujeme automaticky. Vložený obsah je Váš. Tedy pokud byste kdykoli potřebovali, Vaše data vyexportujeme a předáme Vám je v předem domluveném formátu a formě.

Jak mohu obsah sbírek upravovat?

Administrace systému je dostupná přes klasický internetový prohlížeč. Počet administrátorů není nijak omezen, tedy do administrace mohou vstupovat bez omezení všichni Vaši zaměstnanci. Pro každého založíme samostatný přístup, aby bylo možné lépe zaznamenávat histrorii úprav.

Mohu umělecká díla zveřejňovat postupně?

Ano. Sami si určíte, kdy umělecké dílo do katalogu zveřejníte. Máte tak nad katalogem naprostou kontrolu. Pokud dílo ještě není dokončeno (třeba ještě nemáte doplněny popisky, nebo další fotografie díla), můžete jej ponechat v přípravě. Neveřejná díla vidíte pouze Vy v administraci.

Jak kvalitní fotografie uměleckých děl potřebuji?

Kvalita zveřejněných fotografií záleží na Vás. Pokud předem importujeme díla z registru umění, nahrané fotky bývají poměrně malé. Ve vyhledávači sice fotka splní účel, ale pro detail díla může být nedostatečná. Takže my doporučujeme používat fotky v co nejlepší kvalitě. Pokud máte díla nafocena v superzoomu, je možné katalog přizpůsobit i tak, aby si u Vás návštěvník mohl objednat reprodukci obrazu.

Máte v hlavě nějaký speciální umělecký projekt? Napište nám, společné výzvy jsou tím nejlepším hnacím motorem!

Velmi často a velmi rádi programujeme na míru. Náš systém je flexibilní a je možné jej snadno rozšířit, doplnit, upravit tak, aby Vám vyhovoval. Máte v hlavě nějakou zajímavou myšlenku zpracování uměleckého katalogu pro Vaše návštěvníky? Kontaktujte nás, rádi s Vámi projekt probereme a třeba vymyslíme, jak jej společně realizovat.

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte nám.