Portfolio zdarma - mojepaleta.cz

Portfolio zdarma

Malujete v plenéru? Nebo jsou Vaše díla v krajině přímo k vidění? Pokud se zapojíte do našeho projektu Po stopách českých umělců a pomůžete nám rozšířit naši uměleckou mapu, získáte od nás jako poděkování krásné umělecké portfolio zdarma.

Portfolio celé připravíme a doplníme do něj díla, která jste vybrali do mapy projektu. Vše si budete moci editovat, doplňovat a dál rozšiřovat. Příprava a provoz portfolia je zcela zdarma. Pokud budete chtít, portfolio můžeme kdykoli rozšířit na plnohodnotný web a spustit na Vaší vlastní doméně...

Chcete se o projektu "Po stopách českých umělců" dozvědět více?

Chci vědět víc

Co bezplatné umělecké portfolio umí

Portfolio obsahuje díla, která jste nám poskytli do projektu "Po stopách českých umělců". Název díla, rozměry, druh, technika, styl, materiál, datace ... to jsou jen některé z parametrů, kterými můžete svá díla popsat. Můžete je třídit do tematických kolekcí, které si sami založíte.

Pokud připravujete výstavu nebo jinou uměleckou akci a napíšete o ní do svého portfolia, zobrazí se zároveň i v našem kalendáři akcí, které za spolupracující umělce pravidelně propagujeme.

Responzivní design portfolia

Šablona uměleckého portfolia je plně responzivní. To znamená, že se portfolio vzhledově i celým obsahem automaticky přizpůsobuje zařízení, na kterém si je právě prohlížíte. Vaše díla budou krásně viditelná i se všemi detaily jak na počítači, tak i mobilu či tabletu.

Umělecké portfolio zdarma

Jednoduchá obsluha

Přidat do portfolia další díla, roztřídit je do tematických kolekcí, nebo doplnit vlastní životopis není vůbec složité. Přístup k webu máte kdykoli a odkudkoli přes online redakční systém. Sami (tedy bez zásahu našeho programátora) změníte odkazy v menu, obrázky rotující v hlavičce webu, založíte stránku výstavy, přidáte a popíšete díla, roztřídíte je do tematických kolekcí, které si sami vytvoříte...

Od portfolia k plnohodnotnému webu

Bezplatné portfolio můžete využít jako doplněk Vašeho stávajícího webu... Pokud chcete portfolio využívat jako své hlavní webové stránky, zaregistrujeme pro Vás vlastní doménu (třeba petrnovak.cz nebo petrnovak.art) a rozšíříme web o další díla, moduly a funkce.

Prohlédněte si funkce plného webu

... pokud se nevěnujete krajině a přesto se Vám naše portfolia líbí, napište nám. Je možné, že najdeme jinou formu spolupráce, v rámci které Vám portfolio nabídneme.