Výstavní štítky s QR kódem - mojepaleta.cz

Výstavní štítky s QR kódem

Připravujete díla pro samostatnou výstavu? Nebo ji pořádáte? Abychom Vám usnadnili přípravu akce a prezentaci děl, připravili jsme v našem systému možnost vytisknout vyplněné výstavní štítky k obrazům zařazeným na výstavu. A to hned v několika grafických variantách a v české a anglické jazykové verzi.

Štítky ihned a bez práce

Štítky jsou připraveny k okamžitému tisku pro všechna umělecká díla zařazená do výstavy. Nikde nic ručně nepřepisujete, informace o dílech se do štítků generují automaticky z Vašich sbírek nebo Vašeho portfolia. Jednoduše kliknete a tisknete. Když výběr děl do výstavy změníte, série štítků se okamžitě zaktualizuje a můžete dotisknout, co je třeba.

w stitky2

Pro výstavní galerie i menší pořadatele

Systém Vám nabízí pro tisk výstavních štítků několik elegantních vzhledů. Jistě si vyberete takový, který Vám bude vyhovovat. Pokud ne, rádi design i obsah štítků přizpůsobíme potřebám Vaší galerie.

 • elegantní štítky se všemi potřebnými údaji
 • logo výstavní galerie, pořadatele, případně umělce
 • odkaz na www stránky
 • štítky se vyplňují automaticky z děl zařazených do výstavy
 • česká i anglická verze k tisku nebo ke stažení v pdf
 • na každém štítku unikátní QR kód s odkazem na detail díla
 • prostor pro připevnění štítku k obrazu

Pro pořadatele menších výstav, pro umělce a příležitostné minigalerie bez technického zázemí jsme připravili štítek tak, aby bylo možné jej připevnit přímo k uměleckému dílu.

Co umí QR kód na štítku?

Na štítcích je kromě obvyklých údajů také QR kód, který návštěvníkovi zobrazí detail obrazu na webu, tj. ve sbírkách, kde najde další podrobné údaje. A Vám pak umožní ze statistik zjistit, o jaké obrazy byl mezi návštěvníky na výstavě největší zájem. Pod QR kódem je možné vážné zájemce diskrétně informovat o prodejní ceně, nebo s jejich pomocí elegantně vyřešit hlasování v soutěžních výstavách.

 • odkazuje na podrobnosti o díle (popis, cena, ...)
 • přesměruje na správnou jazykovou variantu
 • ze statistik snadno zjistíte, o která díla je největší zájem
 • u přehlídek, soutěží se dá využít pro hlasování

Kam QR kód odkazuje?

U díla z vlastních sbírek galerie odkáže návštěvníky na detail v online sbírkách galerie. Pokud sbírky v podobě online katalogu ještě nemáte, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme. V případě vypůjčeného díla odkáže na detail díla mimo vlastní depozitář.

Pokud potřebujete štítky pro vlastní prodej v minigaleriích, QR kód odkáže na detail díla ve Vašem portfoliu, kde můžete uvést více podrobností pro vážné zájemce.

Jak výstavní štítky využít

Tisk výstavních štítků je součástí webových stránek, které si můžete spustit nad naším systémem. Umělecký web u nás spustíte během chvíle. V případě, že chcete připravit online katalog sbírek a doplnit jej do webu Vaší galerie, zavolejte nám, rádi se za Vámi zastavíme a probereme možnosti.

Vytvořte si svoje portfolio