Detaily uměleckého díla - mojepaleta.cz

Detaily uměleckého díla

Každé umělecké dílo vypráví svůj příběh.
Sdělte ostatním, co Vás vedlo k jeho vytvoření, upozorněte na výjimečné detaily, na jeho historii...

Desítky detailů tvoří celek...

Název díla, autor, rozměry, druh, technika, styl, materiál, datace, datum a detaily akvizice, evidenční číslo, signatura... to jsou jen některé z parametrů, kterými můžete umělecké dílo popsat. Můžete přidat podrobnosti o autorovi, přiblížit okolnosti vzniku díla, doplnit podrobnou fotogalerii...

Na webových stránkách ale nemusíme zobrazovat zdaleka vše, nebo jen tam, kde se Vám to bude zdát nejvhodnější. Některé parametry se hodí do vyhledávání a filtrování v katalogu sbírek, některé informace jsou zajímavé jen v detailu díla, ale vyhledávání by zbytečně komplikovaly. Protože nejčastěji hledají návštěvníci obrazy od konkrétního autora z konkrétní etapy jeho tvorby, nebo přímo konkrétní dílo podle názvu. Vše je na domluvě, vzhled sbírek pro Vás rádi přizpůsobíme na míru.

Prodávejte díla přímo přes web

Prodávejte svá díla přímo ze svých stránek. U každého uměleckého díla můžete uvést i prodejní cenu a nabídnout zájemcům poptávkový formulář pro objednání díla přímo z webu. Vám přijde poptávka na email, včetně údajů o díle a kontaktních údajů zájemce.

Když na svá díla upozorníte emailovým newsletterem, zájemci se z emailu dostanou přímo na detaily Vašich děl, odkud mohou odeslat poptávku.

Upozorněte na podobná díla

Svá díla znáte lépe než kdo jiný. Dobře víte, která z Vašich děl se tematicky, stylově či jinak podobají. Pokud si sběratel nevybere hned, můžete mu již v detailu díla nabídnout vhodné alternativy...

Vyzkoušet web