O nás - mojepaleta.cz

O nás

Na trhu působíme od roku 1990. Stavíme weby, zajišťujeme jejich webhosting, vyvíjíme webové aplikace, dodáváme informační systémy na zakázku. Po dlouhá léta programujeme hlavně pro cestovní ruch, v posledních několika letech rozšiřujeme aktivity do oblastí umění.

Vývojem publikačního systému se zabýváme od roku 2000. Původně vznikal jako administrační systém pro náš vlastní web Cestování.cz, od roku 2002 pak nad ním začaly vznikat i první stránky cestovních kanceláří. Dnes provozujeme weby několika desítkám českých a zahraničních firem, kterým povětšinou pomáháme i s propagací a marketingem. Někteří z partnerů jsou s námi už téměř 30 let.

Portfolia našich služeb:

Služby pro oblast umění Vám nyní představujeme pod souhrnným názvem Mojepaleta.cz. Pomáháme Vám zpřístupnit galerijní depozitář veřejnosti, poskytujeme platformu pro sdílení děl mezi umělci a výstavními galeriemi. Naším cílem je poskytovat Vám nejen nástroj pro tvorbu katalogu sbírek, či celého webu, ale nabídnout Vám komplexní nástroj pro propagaci a prodej Vašich uměleckých děl přes internet.